Śledź najnowsze wpisy!

Nie możesz znaleźć bramy garażowej?

Zobacz nasze propozycje

Drzwi garażowe w ofercie Oknoplast

Odporność na odkształcenia

Zobacz więcej informacji

Izolacja termiczna

Dowiedz się więcej

Ochrona przed opadnięciem

Zobacz więcej informacji

JJaka szerokość bramy garażowej?

Budowa domu to wiele wyzwań! Nie musisz uczyć się na swoich błędach. Przecież budujesz jeden dom na wiele lat, a nawet na całe życie. Zobacz nasz poradnik, który poświęciliśmy bramom garażowym, a dzięki temu nie będziesz narzekać na swój wjazd do garażu.

Szerokość bramy to najważniejszy parametr, który decyduje o pragmatyczności garażu. Zastanów się, w jakiej odległości od bramy wjazdowej jest garaż. Zwróć uwagę na swoje auto! Przecież nie chcesz każdego dnia ryzykować, że zarysujesz samochód, wyjeżdżając do pracy. Jeśli jeździsz małym, miejskim autem – wystarczy brama o szerokości 190 cm. Duże, terenowe auto? Jeśli możesz to postaw na bramę 300 centymetrową. Zawsze lepiej wybrać większą bramę niż mniejszą. Będzie Ci łatwiej wjechać do garażu, bez zbędnego kręcenia. Co więcej, do szerszego garażu zmieścić oprócz auta motocykl!

Pomyśl o przyszłości! Szeroka brama to większa elastyczność w wyborze przyszłego samochodu. Przecież, nie będziesz jeździć całe życie Hondą Jazz. Wybierz szerszą bramę, żeby móc przesiąść się z małego miejskiego auta do dużego Suva.

Szukasz bramy garażowej? Świetnie trafiłeś! Zobacz ofertę firmy Oknoplast. To Twoja gwarancja najwyższej jakości!